Recenzia: fotoobraz od Saaldigital

Poslednú dobu mám neskutočnú smolu. Tak ste asi nečakali, že začnem blogový príspevok, však? Tu sa mi však pošťastilo. Dostala som skvelú možnosť vyskúšať fotoobraz od Saal Digital a vytlačiť tak moju a manželovu najobľúbenejšiu fotografiu na veľký formát.

Recenziu na fotoknihu nájdete tu: Fotím, fotíš, fotíme…a tlačíme.

 

Zabalený, že sa k tomu len tak niekto nedostane… Najskôr ani ja. Ale vyhrala som. Straty na životoch však boli.

 

Obraz prišiel skutočne veľmi krásne zabalený. Tak krásne, že  kým sme odmotali všetky somarinky (to nie je moc eko 😀 ), tak to trvalo aspoň 5 minút.

Keďže dodávka obrazu bola neskutočne rýchla, čo som nečakala, objednávala som ho ešte v Čechách s dodávacou adresou na Slovensko. Lenže obraz prišiel za cca 3 dni a mne ho musel prevziať otec. Ešte chvíľu na mňa doma čakal, kým okolo neho chodila moja mama ako sup. Pretože maminky milujú fotky. Neviem či to tak máte aj vy, ale moja keď vidí fotky, už nevidí svet okolo. Neotvoriť zabalený fotoobraz bola veľká skúška trpezlivosti a zaslúži si za ňu Ačko. S hviezdičkou.

 

Hľa, zázrak, odbalené! Pohľad na jeho sexy ritku so závesným aparátom.

 

A teraz niečo k fotke, ktorú som dala vytlačiť

 

Pre vás je to len obyčajná fotka. Lenže neviete, že toto bol náš prvý veľký spoločný výlet. Na tento výlet sme si vyrazili do Tatier a spravili si fotku na Lomnickom sedle. Teda nie my, ale tá super sympatická veža zo skál a kameňov, ktorú sme postavili miesto statívu. A samospúšť, ktorú som roztrasenými rukami nastavila modliac sa, aby sa môj milovaný foťák neprevrátil do rokliny. Worth it. 

Kým sme stáli a obdivovali krásu Tatier a Slovenska, vysnívali sme si výlet na Lomnický štít. Ten sme si rok na to, po našej svadbe, splnili. A pozreli sa na prírodu z vysoka a cítili sme sa pri nej menší než ktorýkoľvek škriatok (prosím opomeňte na chvíľu, že ja škriatka pripomínam). Keď pozerám na ten obraz, opäť ma volajú moje túlavé topánky. 

 

 

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Fotoobraz od Saal digital. Chlpaté uši ani ponožky nie sú v balení.

 

PS: Ak sa vám obraz páčil, nezabudnite si ho objednať na: www.saal-digital.cz/fotoobrazy

 

A ak sa vám páčia moje fotky, viac rozkoše nájdete na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot