Zaujímavé praktiky „alternatívnych liečiteľov“: CDS, vakcíny vs. škôlky a vitamín D

CDS, MMS, homeopatiká, „tradičná“ čínska medicína, údajná karmická záťaž, rozhovory s nadľudskými bytosťami… To je len zlomok vecí, ktorými sa v dnešnej dobe predstavujú samozvaní alternatívni liečitelia.


Článok slúži pre informáciu a upozornenie na týchto ľudí a ich praktiky. Savo

Alternatíva nie sú už len bylinky vašej babičky, ale aj tzv. bazénová chémia. Pod týmto pojmom sa ukrýva oxid chloričitý v zmesi známej ako CDS, CDS2 či staršie MMS. Oxid chloričitý je v rozumnom množstve známy svojimi dezinfekčnými účinkami v pitnej vode. Užívatelia CDS2 a spol. ho používajú v značne vyšších množstvách, pravidelne, a príznaky otravy označujú za čistenie/detoxikáciu.

(Pre info, oxid chloričitý sa dá využiť ako dezinfekčný prostriedok na kožu alebo ako ústna voda, netreba to preháňať a zatracovať ho úplne)

uc

 

Čo ma na alternatívnych liečiteľoch zaujalo?

Nadávajú na lekárov (a kto nie…), ale zároveň oni sami nepoznajú základy anatómie.

Napríklad hlavný predstaviteľ facebookovej skupiny Užívame CDS:

13606812_1001479966566541_979271940479700002_n

To, že nevie nič o hlavových nervoch by sa mu možno ešte dalo prepáčiť. To, že pravidelne hovorí o očiste jater = pečene a pritom nevie, že máme celkovo 1ks, je zarážajúce.

Ak niekto z vás, čitateľov, plánuje liečiť ľudí alternatívne, prosím vás, prečítajte si aspoň základy anatómie a fyziológie. V mene všetkých ďakujem.

Samozrejme, to by neboli alternatívni myslitelia, keby verili na výhody očkovania. Preočkovanosť v populácii pomaly klesne, z čoho sa podľa najnovších správ tešia baktérie a vírusy. Aspoň niekto. Ľudia prestávajú očkovať svoje deti, čo sa, okrem iného, stáva veľkým problémom v škôlkach. Škôlky často vyžadujú potvrdenie o očkovaní (alebo spôsobilosti), ktoré ľudia šikovne obídu. Ako? Prečítajte si sami:

tu

 

Hlavne, že má Photoshop a môže sa tým chváliť ako pravá Kardashianka. A vyhral to… Možno doma tancuje aj na hudbu z víťaznej scény Rockyho. Ktovie. (To nesúdim, ja tancujem doma na Shake it off od Taylor Swift – každý máme svoje muchy.)

Vitamín D

Veľmi zaujímavá informácia o vitamíne D a jeho účinkoch predstavila pani Andrea. Veľmi pekne jej za túto informáciu ďakujeme. Pán Malígny melanóm ju pozdravuje a teší sa na ňu. Predčasné starnutie kože na ňu už čaká s kvetmi v ruke ako pravý gentleman 🙂 .
dy vit D 1

an vit D 2

 

Pani Andrejke za túto informáciu ďakujeme. Netušila som, že vitamín D sa tvorí v pote na koži. Aspoň za tých 15-30 minút vystavenia kože Slnku ju chválime. Tento čas je správne. Gratulujeme.

Na záver by som sa chcela poďakovať za (nechcenú) spoluprácu pánovi Lukášovi, Otovi a pani Andrejke. Čo ma najviac mrzí je to, že chcú ľuďom pomáhať. Nie vždy to však spravia správne a môže to vyústiť unhappy endu.

Pre viac informácii si môžete pozrieť ich skupinu: Užívame CDS  (Vidíte? Robím vám reklamu) (jej autori nie sú na obrázkoch začiernení, ostatní užívatelia áno)

A ak sa na nich chcete pobaviť (veľakrát veľmi kruto, tak sa obrňte), skúste to na tejto skvelej stránke:

Ezoterické kraviny

Za pozornosť Vám ďakuje

Barborka.